Hakkımızda

RS Oto Kurtarma

RS Oto Kurtarma yol yardım olarak uzun yıllardır Gemlik ve çevresinde siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz bir şekilde; yol yardım, oto kurtarma ve araç çekici hizmeti vermekteyiz. Firmamız yılların katmış olduğu deneyim ve tecrübe ile çok başarılı işlere imza atmış ve atmaya devam etmektedir.
Gemlik oto çekici olarak amacımız her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Müşterilerimize ucuz, hızlı, güvenilir, kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sağlamak temel hedefimizdir.

Bizimle İletişime Geçin

Bir Telefon Uzağınızda

Gemlik yol yardım, gemlik oto çekici, gemlik oto kurtarıcı, gemlik araç çekici denildiğinde akla birinci sırada gelen RS Oto Kurtarma olarak birlikte daha başarılı işlere imza atmak temel hedeflerimizden biridir.
Rs oto kurtarma olarak sadece otomobil sınıfında olan araçlara değil hafif ticari ve ticari sınıfında olan araçlara da çekici hizmeti sunmaktayız.
Yolda kaldığınızda, aracınız arızalandığında, araç taşıma işiniz olduğunda kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bizi Arayın

Konumunuzu Gönderin Hemen Yola Çıkalım!

Kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuz her hizmette biz varız...
Bulunduğunuz konumu bize iletin size yardım etmek için hemen yola çıkalım...
Gemlik oto çekici, Gemlik 7/24 Yol yardım, Gemlik oto kurtarma, Gemlik araç çekici hizmetlerimiz sayesinde ihtiyacınız duyduğunuz her an yanınızdayız.
Rs Oto Kurtarma

7/24 Yol Yardım Hizmeti,
Gemlik Oto Çekici Hizmeti
Bir telefon uzağınızdayız...

Adres Bilgisi

Ata, Gemlik Küçük Sanayi Sitesi,
16600, Gemlik/Bursa

Konum Bilgisi